Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Mężczyzną jestem i o siebie dbam czyli parę zdań codziennej toalety

Poranna walka z zarostem, to nic przyjemnego. Obowiązek – w takich kategoriach postrzegana jest to czynność. Bywa, że, jest to batalia z góry skazana na porażkę...
Tymczasem wiele koncernów kosmetycznych oferuje linie kosmetyków dla panów, które mają za zadanie prawidłowo nawilżać i chronić męską skórę.
maszynka do golenia
Author: Igor Putina
Source: http://www.flickr.com
The Bluebeards Revenge , co w tłumaczeniu na polski oznacza zemstę sinobrodych, to młoda, prężnie rozwijająca się brytyjska firma, oferująca nawilżające i łagodzące podrażnienia kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji męskiego zarostu.

Nie ma najmniejszych zastrzeżeń, że to jest naprawdę praktyczna oferta (https://www.wola.centrumdemed.pl/kontakt/), dotycząca cennych materiałów. Poznaj ją teraz.

Logo firmy to trupia czaszka nad skrzyżowanymi piszczelami, co jednoznacznie kojarzy się z piracką banderą. Takie są też opakowania kosmetyków Bluebeards Revenge – utrzymane w biało – błękitnej, wyglądają jak wyjęte z kajuty prawdziwego pirata. Podstawowy asortyment firmy to kosmetyki do i po goleniu oraz maszynki i brzytwy. Wszystkie kosmetyki i maszynki do golenia na pewno są warte uwagi, z tego względu, jeżeli chcesz uniknąć krwawej, codziennej walki z Niebieską Brodą, zakup dobre kosmetyki.

akcesoria do golenia
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym produktem w męskiej kosmetyczce, powinien być odpowiedni krem lub pianka do golenia. Nieprawidłowo dobrany kosmetyk sprawi, że golenie stanie się dla mężczyzn horrorem. Skóra źle chroniona przed ostrzem maszynki będzie piekła i swędziała, co błyskawicznie doprowadzi do zaczerwień, wyprysków, a nawet infekcji. Poza tym, nietrudno o zacięcia. Przy dobrym kremie, np. firmy Baxter of California (na występuje zdecydowanie mniej niekontrolowanych zacięć, gdyż nie trzeba powtarzać ruchów. Krem nadaje skórze jak największy poślizg by utrzymać ostrze maszynki w bezpiecznej odległości od twarzy, a równocześnie nie obniżać skuteczności golenia.Substancje nawilżająco – kojące, których działanie opiera się na leczniczych właściwościach aloesu oraz witamin E i A, doskonale nawilżają i chronią skórę.

Powoli, małymi krokami panowie przekonują się, że skóra po goleniu wcale nie musi wprawiać ich w zły nastrój. Wystarczy użyć kremu, a skóra odzyska komfort.