Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Depilowanie niepotrzebnego owłosienia – jakie metody charakteryzują się obecnie dużym zainteresowaniem

Depilacja dodatkowego owłosienia – które rozwiązania wyróżniają się dziś największym zainteresowaniem pośród wymagających klientów i zapewniają satysfakcjonujące rezultaty?


Niepotrzebne owłosienie jest usuwane już od czasów starożytnych.


szczoteczka do zębów
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
W Rzymie bogaci mieszkańcy mieli nawet specjalnych niewolników – depilatorów, których zadaniem było depilowanie własnych pracodawców. Dziś oczywiście mamy do dyspozycji faktycznie nadzwyczaj bogaty wybór technik depilacji, mniej bądź bardziej skutecznych, w związku z tym nie należy się dziwić, że klienci chętnie z nich korzystają. Co więcej, depilują się już nie tylko kobiety, ale także panowie. Bardzo dużą popularnością wyróżnia się przykładowo depilacja woskiem. Z jakiego powodu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że usunięcie włosków w ten sposób zapewnia spokój nawet na 3 – 4 tygodnie, co jest bardzo komfortowe, szczególnie latem. Rzecz jasna, włoski muszą być nieco dłuższe, by można je było usunąć woskiem oraz mieć chociaż kilka milimetrów. Depilację woskiem można wykonać własnoręcznie, za pomocą odpowiednich plastrów, jakie wystarczy rozgrzać w dłoni. Opcjonalnie, znakomitym rozwiązaniem jest depilacja woskiem warszawa centrum - depilacja woskiem Warszawa centrum.


Dla osób, jakim zależy na błyskawicznym efekcie i bezbolesnej metodzie opcją jest rzecz jasna zwyczajna maszynka do golenia. Trzeba jednakże pamiętać, że wówczas niezbędne jest powtarzanie całego zabiegu co dwa, trzy dni, jednak dużo rzecz jasna zależy od indywidualnych predyspozycji określonej osoby - smooth clinic.


Ponadto, bardzo trwałe efekty daje też depilator, jaki cechuje się dużą popularnością. Włoski można usunąć na stałe przy pomocy depilacji laserowej.