Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Ponad połowa naszych rodaków okazuje się nieusatysfakcjonowana w kwestii z państwowej opieki medycznej

Część Polaków zamiast szukać pomocy u specjalistów wybiera kurację na własną rękę.


Rośnie liczba pacjentów, którzy wybierają leczenie na własną rękę. Duża część z nas jest zdania, że w dziedzinie ochrony zdrowia w Polsce od wielu lat nic się nie przekształca na korzyść.

Co jeszcze bardziej zaskakujące, ta dziedzina życia oceniana jest znaczenie gorzej obecnie, niż było to rokiem 1989. Publiczne ośrodki zdrowia stały się dla Polaków zmorą. Długie kolejki do lekarzy specjalistów, godziny spędzone w bezowocnym czekaniu na wizytę, dały się rodakom we znaki.

Czy powyższa notka wywołała u Ciebie ciekawość? Jeśli tak, to zobacz ten niesamowicie wyczerpujący artykuł. On zapewne również jest warty przeczytania.

Kolejne ekipy rządzące nie potrafiły poradzić sobie z problemami z opieką medyczną w Polsce. Każdy dobry pomysł, który w jakimś stopniu mógłby choćby pomóc w dostępie do specjalistycznej opieki medycznej, gnieciony jest w zarodku. Ma się nawet wrażenie, że ta dziedzina gospodarki jest zwyczajnie nie do zreformowania. Takim absurdem jest to, że jak mówią badania opinii społecznej, w Polsce niemal 100 proc. chorych korzysta z publicznej służby zdrowia, zaś w tej samej grupie aż połowa pacjentów korzysta jednocześnie z prywatnych placówek opieki zdrowotnej.


Średni okres czekania na wizytę u lekarza wynosi w granicach trzy miesiące. Nie publicznie, często możemy być przyjęci z dnia na dzień. Wśród aglomeracji, gdzie proponowana jest prywatna przychodnia nowy dwór mazowiecki opieka medyczna Warszawa polecam: jest na pewno miastem wielkich szans. Ale nie jedynie przecież miasto stołeczne. W wielu miastach w Polsce taka forma korzystania z opieki zdrowotnej ma coraz więcej sympatyków.
ZUS


niepubliczna opieka medyczna jest coraz częściej polem w jakim Polacy wykupują ubezpieczenie na swoje życie. Możemy wybrać polisę się we własnym zakresie.
Potrzebować będziemy do tego kompetentny agent ubezpieczeniowy Warszawa znowu stanowi tu wyjątku. Niemal w każdej aglomeracji miejskiej odnajdziemy prywatne przychodnie, i możliwość ubezpieczenia się w takim obszarze.