Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

O tym w jaki sposób poprawić wygląd zębów

Jeśli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to odzwierciedlać – oznajmiają stomatolodzy. Dodatkowo, są zadania, iż zadbane zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena oraz leczenie ubytków działa korzystnie na stan układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość naszego życia seksualnego. Badania mimo wszystko alarmują, że przeciętna osoba dorosła ma niekompletne uzębienie.

narzędzia dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Problem jest poważny. Braki w uzębieniu sprawiają, że pozostałe zęby ścierają się (utrata szkliwa), zaczynają się przesuwać i pochylać, co w rezultacie prowadzi do zmian w rozkładających się siłach żucia. Z tego względu nie możemy odwlekać wizyty w gabinecie. Dodatkowe usługi

u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
A co jeśli nasze zęby, mimo że są zdrowe, nie przypominają hollywoodzkiego uśmiechu? W owych momentach na ratunek przybiega stomatologia estetyczna. Najczęściej stosowanym zabiegiem, który poprawi stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w niedługim czasie odzyskują dawną biel.

Czasami zdarza się, że uzębienie mamy kompletne, lecz przestrzeń, która pojawia się między górnymi, środkowymi siekaczami czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie stomatolog może założyć nam licówki. Są to porcelanowe łuski, bardzo cienkie, naklejane na zęby. Albowiem są wykonane z bardzo twardego materiału, jesteśmy w stanie je nosić nawet 15 lat. To szybki i coraz popularniejszy sposób na uzyskanie "hollywoodzkiego uśmiechu". Z ich pomocą stomatolog Wrocław może zmienić pacjentowi odcień zębów, poprawić ich kształt oraz długość i szerokość, a nawet odbudować brakujące fragmenty. Zapoznaj się z ofertą

Jedną z najlepszych metod na posiadanie wspaniałego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy i wymowy są implanty. Dentysta wszczepia kilka implantów , a następnie przytwierdza na tym rusztowaniu protezę zębową. Zabieg poprzedza wykonanie badań i prześwietlenie (rtg zębów warszawa) szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu znieczulenia w kość szczęki zostaje wkręcona śruba stanowiąca podstawę implantu. Wszczepiony implant (zobacz implanty stomatologiczne) potrzebuje zagojenia i połączenia z kością – zajmuje to około 3-4 miesiące w żuchwie i 5-6 w szczęce.

Zdrowy uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi pomóc w życiu. Pomaga przełamać pierwsze lody. Dodaje wiary w siebie i optymizmu. Zwyczajnie, odmładza!