Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Do czego mogą być przydatne chusteczki nawilżone?

Chusteczki nawilżane mają zwykle o wiele więcej zastosowań niż te, które określa na opakowaniu producent saszetek. Bez wątpienia przydają się w głównej mierze do czyszczenia ciała malucha w trakcie przewijania. Można je jednak stosować, żeby umyć malca bez wody, zetrzeć kurz z rąk albo twarzy podczas podróży, a nawet oczyścić dom i samochód. Warto przekonać się zatem, jak dużo różnorodnych zastosowań mają chusteczki nawilżane.

Chustki w etui
Author: čičnapuzova
Source: http://www.flickr.com
Chusteczki nawilżone stworzone z są z niezwykle subtelnej włókniny, która następnie nasączona jest płynem zawierającym w swym składzie różnorakie substancje pielęgnacyjne. W sytuacji delikatnych chusteczek dla dzieci najczęściej jest to wyciąg z aloesu albo rumianku. Nierzadko nawilża się je substancjami odżywczymi. Dzięki temu należy zastosować je na skórę, by natychmiast była czysta i świeża. Jest to bardzo wygodne w regularnej pielęgnacji, z tego właśnie powodu praktycznie w każdej dziecięcej wyprawce mieści się saszetka chusteczek, a niejednym domu, gdzie jest małe dziecko możemy ją znaleźć zawsze na wyposażeniu.

Chusteczki nawilżane (kliknij) stosowane bywają zazwyczaj właśnie do pielęgnacji dziecka. Jednakże nierzadko są one stosowne również przez ludzi dorosłych.

Sprawdź śmiało ten link - opublikowane tutaj uwagi ze strony zapewne są dla Ciebie frapujące - tyczą się podobnej problematyki.

Zwykle bierzemy je ze sobą podczas różnego rodzaju podróży, aby szybko odświeżyć nasze ręce oraz twarz. Wydaje się zatem, że powinny mieć o wiele więcej zastosowań.Sporo kobiet wykorzystuje chusteczki nawilżone do skutecznego demakijażu oczu, poza tym perfekcyjnie usuwają również z wszelkiego typu powierzchni ślady po długopisie, kredkach lub pastelach. Niezawodnie nadają się również do usuwania zabrudzeń i kurzu z kokpitu samochodu, jak również kurzu z powierzchni kwiatów. Jeżeli posiadamy w domu zwierzaka, psa lub kota, możemy je użyć do wyczyszczenia ubrań z sierści.

Jak się więc okazuje chusteczki mają bardzo wiele różnorodnych zastosowań. Warto więc mieć je zarówno w swej kosmetyczce, torbie podręcznej, jak również w domu (zobacz tutaj). Mogą się nam przydać nie tylko w celu oczyszczania naszej skóry, ale także pojazdu czy mieszkania. Sprawdzają się idealnie jako wsparcie w zabiegach pielęgnacyjnych zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.