Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Przyciągnij internautów w internecie swoją atrakcyjną stroną www – co trzeba zrobić?

Prowadzenie działalności w sieci wymaga zrealizowania szeregu kroków, dzięki którym zapewnimy sobie możliwość dotarcia do wielu klientów i zainteresowania ich swoją ofertą. Najważniejsze jest rzecz jasna założenie strony www, za sprawą której będzie można przekazać ofertę oraz skontaktować się z klientem. Strona musi być czytelna i kompleksowo wyposażona, a także atrakcyjna wizualnie.
sklep w internecie
Author: Emily Conwell
Source: http://www.flickr.com
Tworząc portal internetowy dla firmy, warto zadbać, by zamieścić na niej wszystkie wymagane informacje, które są przydatne lub interesujące dla użytkownika. W zależności od rodzaju działalności przedsiębiorstwo musi posiadać również nierzadko konkretne zezwolenie na prowadzenie takiej działalności online. Przykładem są chociażby apteki online – apteka taka powinna umieścić na swojej witrynie obok regulaminu zezwolenie na realizowanie sprzedaży lekarstw przez internet. Jeśli zatem wejdziemy na czy z kolei na stronę takie właśnie zezwolenie znajdziemy - strona tutaj. W ten sposób kupujący mają pewność, iż nabywany asortyment jest jak najbardziej zweryfikowany i pochodzi z odpowiednich źródeł. Następną ważną sprawą jest umieszczenie na stronie stosownych certyfikatów potwierdzających jakość udostępnianych produktów czy usług, jak również potwierdzenie rzetelności firmy i rekomendacje dla niej. Rzetelność firmy wyraża się chociażby w tym, że jej asortyment znajduje przychylne komentarze i opinie wśród odwiedzających, potwierdzone rozmaitymi gwarancjami jakości. Przykładem jest system „Zaufanie opinie - mając jego rekomendacje możemy być pewni, iż oceny stawiane przez klientów są jak najbardziej wiarygodne. Rekomendację taką ma chociażby strona czy z kolei udostępniający sprzęt elektroniczny, w tym szczególnie komputeryapteka internetowa
Author: Evan Blaser
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, oprócz niezbędnych dokumentów i certyfikatów potwierdzających jakość, strona powinna zawierać kompleksowe informacje przydatne dla klienta na temat opcji płatności za towar, ewentualnych reklamacji, danych kontaktowych itp.

Często o rzeczach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na bazie opinii. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, ponieważ zapraszam do lektury (http://www.sportwheels.pl/pol_m_Producenci_GMP-ITALIA-459.html) zbliżonego artykułu.

- sporo więcej przeczytasz pod tym adresem Pamiętajmy, by stworzenie takiej strony zlecić specjalistom, jako że jest ona wizytówką sklepu online i powinna być przede wszystkim atrakcyjna dla każdego odwiedzającego.