Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak prawidłowo dbać o swoją brodę, przegląd popularnych kosmetyków do tego.

Coraz częściej na ulicach można zobaczyć na pierwszy rzut oka zaniedbanych panów z brodami. Jednak jeżeli przyglądnie się tym brodom trochę bliżej, to okazuje się nagle, że do ich pielęgnacji potrzeba co najmniej tyle samo jak na swoją fryzuję.
A czasami nawet więcej, bo ze względu na swoje położenie jest dużo bardziej podatna na najróżniejsze zabrudzenia, na przykład pod postacią resztek jedzenia. Z tego też powodu jeżeli ktoś nie chce prezentować się jak zarośnięty, ponury drwal, to powinien parę chwil przeznaczyć na pielęgnację zarostu, a przede wszystkim zaopatrzyć się w niezbędne kosmetyki. Z pewnością niezbędne będą nożyczki i grzebień, przy pomocy których można będzie zapewnić odpowiedni kształt. Warto się zaopatrzyć się w odpowiedni szampon, a do nadania puszystego wyglądu ciekawie pachnący olejek do brody.


kremy męskie
Author: Marlies Dekkers
Source: Marlies Dekkers


leki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com


regeneracja
Author: Dylan T. Moore
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli ktoś będzie się decydował na brodę, to musi o nią należycie dbać, a jeśli nie planuje jej mieć, to powinien systematycznie pozbywać się zarostu. Zwłaszcza że aktualnie nie ma żadnych problemów z wybraniem właściwych narzędzi do tego. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju maszynki, lecz w dalszym ciągu jest wielu panów, jacy cenią sobie klasykę.
Dużo bardziej będą oni woleli tradycyjne maszynki, niż pojawiające się w reklamach wieloostrzowe wynalazki, dlatego też często w ich łazienkach pojawia się na przykład maszynka merkur 37c na żyletki.

Przeczytaj informacje i odkryj serwis (http://www.novagroup.pl/kategorie-produktow/urzadzenia-zabiegi-na-cialo/), który zapewne Cię zaciekawi. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to natychmiast! Z pewnością nie pożałujesz.

Podczas pielęgnacji twarzy niezwykle istotne jest również stosowanie odpowiednich kosmetyków, czyli konieczna będzie porządna pianka przed i Kremy męskie po goleniu. Więcej na