Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na własną rękę!

Nowy rok to zwykle czas, gdy obiecujemy sobie, że zaczniemy regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Żeby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wczasy, bez wątpliwości musisz zabrać się za swoje ciało kompleksowo.


Od czego więc zacząć?


Zakup karnetu na siłownię


recepta
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeżeli naprawdę na serio zamierzasz zabrać się za siebie, polecamy oczywiście zakup karnetu na siłownię. Jeżeli już przeznaczysz na to pieniądze, o wiele trudniej będzie Ci zrezygnować z wytyczonego celu!


Trener personalny


odzież sportowa
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com


Jeśli masz już za sobą zakup karnetu na siłownię, wówczas musisz rozejrzeć się tam za osobistym trenerem. On podpowie Ci, czy na początku będzie dla Ciebie dobry przykładowo universal animal flex czy też raczej zrezygnować początkowo z suplementacji. Dodatkowo będzie mógł wskazać Ci, jakie ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je poprawnie wykonywać, a równocześnie przygotuje plan treningowy na nadchodzące miesiące - to z pewnością dodatkowa motywacja!


Odżywki czy suplementy


W tej sprawie dobrze także pogadać z trenerem (tamta strona).

Zaintrygował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to śmiało sprawdź też ten odnośnik. Pokrewne informacje znajdziesz również tutaj.

Na początku prawdopodobnie wystarczy Ci kreatyna Activlab, jednak z czasem bez wątpienia zasadne będzie włączanie do Twojej diety także innych suplementów.


kreatyna activlab
Author: Cameron Aubernon
Source: http://www.flickr.com


Dobre Odżywianie


Nawet jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, nie możesz zapominać o jedzeniu! Zazwyczaj dobrze jest spożywać sporo białego mięsa, które jest małokaloryczne, a potrzebne węglowodany uzupełniać przykładowo ryżem. Jeżeli jadłospis rozpisze Ci profesjonalny dietetyk, wtedy niewątpliwie zaraz zauważysz pierwsze efekty swojej pracy!