Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie biustu. O czym należałoby wiedzieć przed zabiegiem?

Zabieg powiększania biustu przy użyciu silikonowych implantów jest najczęściej przeprowadzaną operacją plastyczną w Polsce jak też na świecie. W USA co roku wykonuje się sześćset tysięcy operacji tego rodzaju.


powiększanie biustu cena
Source: http://facetaria.pl/


Poddają się mu kobiety zwykle w wieku 20-40 lat. Zabieg trwający przeważnie plus minus 1,5 godziny wykonywany jest w ogólnym znieczuleniu. Najczęstsze przyczyny powiększania piersi to: zwiększenie rozmiaru biustu u kobiet, które uznają, iż mają zbyt mały biust; podniesienie piersi, korekta kształtu biustu u kobiet po ciąży oraz likwidacja asymetrii między obu piersiami. Jeżeli idzie o koszt powiększenia biustu kształtuje się różnie. W ostatnich latach coraz to bardziej widać, iż Polki chcą korekcji naturalnej, harmonijnie pasującej do ich postawy ciała.


W jaki sposób wygląda zabieg i przygotowanie do niego? Po pierwsze wykonywany jest w ogólnym znieczuleniu. Powinno się być w 100% zdrowym. Nie mieć miesiączki, nie być w brzemienności, nie przyjmować preparatów przeciwbólowych zawierających kwas acetylosalicylowy. Naturalnie podstawą kwalifikacji do operacji są doskonałe wyniki badań, m.in. morfologii, USG piersi.

Publikacja, którą właśnie masz okazję czytać to wspaniałe źródło (https://www.permanent24.pl/pl/c/bb-glow-md-miraculous/97) informacji, jednak jeżeli szukasz podobnych danych, to kliknij tutaj.

Trochę inną grupą pacjentek są kobiety, które powiły dzieci. Tutaj bardziej niż o powiększeniu mówimy o modelowaniu piersi. W następstwie ciąży i karmienia piersią zmienia się układ biustu, skóra traci swoją elastyczność. Piersi tracą swój młodzieńczy kształt. Kłopot wynika głównie z tego, że Polki decydują się na dzieciątko coraz później. Inną często wykonywaną operacją (np. znajdź informacje) jest korekta powiek wrocław.
Późne macierzyństwo to dla ciała kobiety ogromne wyzwanie – im pacjentka dojrzalsza tym trudniej jej ciało powraca do kształtu sprzed ciąży.