Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Możliwość wyboru akcesoriów do golenia na ostrza

Teraz panowie mają do wyboru różne metody eliminowania niechcianego zarostu. Według ogromnej części panów, idealnym rozwiązaniem jest maszynka do golenia na żyletki. Liczebność osiągalnych projektów jest rzeczywiście imponująca. Pojedyncze maszynki różnią się między sobą pod wieloma względami. Istnieje kilka zależności, jakie są nadzwyczaj ważne do dopasowania znakomitej maszynki do golenia na żyletki.
maszynka
Author: Igor Putina
Source: http://www.flickr.com
Maszynki jednoczęściowe nie potrzebują rozkładania na części w trakcie wymiany żyletki. Ich zaletą jest również niskie niebezpieczeństwo zacięcia w czasie golenia. Jednak maszynki takie są skłonne na uszkodzenia i zniszczenie, a ich oczyszczanie może sprawiać pewne trudności. Maszynki do golenia na żyletki dwuczęściowe, w większości komponują się z uchwytu i długiej śruby, która jest w odpowiedni sposób przytwierdzona. Dają stabilność ostrza, oraz jego banalną wymianę. Dla sympatyków owych maszynek dobrą propozycją są maszynki Merkur 37C.
Maszynka ta składa się z zaczepu wspólnie z gwintem, dolnej części głowicy, inaczej grzebienia, oraz górnej części głowicy, jaka nazywa się dekielkiem. Aby dokonać wymiany ostrza, należy rozłożyć ją na trzy części. To naturalnie stanowi ich największą skazę. Zaletą tych maszynek jest z kolei prostota czyszczenia i wytrzymałość na uszkodzenia. Maszynka do golenia na żyletki z zamkniętym grzebieniem, znamionuje się tym iż ma płozę minimalizującą ekspozycję ostrza na skórę. Zamknięty grzebień jest wskazany dla większości eksploatatorów, zwłaszcza tych z delikatną skórą.

Nie wystarcza Ci ten krótki artykuł umieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej (https://www.centrumcryo.pl/) w tym miejscu, przeczytasz tam podobne informacje.

Można powiedzieć że jest on śmiało delikatniejszy od otwartego grzebienia. Wypada jednakże zwrócić uwagę na fakt, iż maszynki takie sformowane na znaczny kontakt ze skórą, potrafią być też niezwykle agresywne.Maszynka do golenia na żyletki z otwartym grzebieniem, jest wyznaczona dla osobników bardziej doświadczonych. Przydzielona jest również do twardszego, lub długiego owłosienia.
Wybór narzędzi jest nadzwyczaj duży, toteż zasadnicze jest dopasowanie maszynki do golenia na żyletki bezbłędnie dla siebie pod względem jakościowym, estetycznym jak i cenowym.