Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Każda kobieta pragnie prezentować się młodo i pięknie - dlatego trzeba umówić się do kosmetyczki na rewelacyjne zabiegi upiększające

Masa przedstawicielek płci pięknej często chodzi do kosmetyczki, by dbać o swe ciało i cerę. Chcą wygrać z przebarwieniami albo zmarszczkami.


Krisline peniuar
Source: Jagna.pl


Specjalnie dla niech wymyślono super metoda, która fantastycznie pomaga w bezigłowy sposób.


rehabilitacja po kontuzji
Author: Jon Candy
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze w XX wieku, żeby efektywnie walczyć z cellulitem czy starzeniem się cery, należało poddawać się bolesnym zabiegom, w czasie których najczęściej stosowano igły. Na szczęście, kosmetologia poszła do przodu i wynaleziono mezoterapię bezigłową. Nazwano to mezoporacją. To fantastyczna metoda, która w prędki sposób poprawia kondycję cery lub całościowo skóry. Mezoporacja może być przecież stosowana na różne części ciała. Dzięki niej jesteśmy w stanie podjąć bój z nadmierną potliwością, popękanymi naczynkami i trądzikiem. Fantastycznie sprawdza się także u tych kobiet, które planują odmłodzić swą cerę i borykają się ze zmarszczkami. Dzięki temu, że jest to metoda bezigłowa, może być wykonywana nie tylko w gabinetach lekarskich, ale także u kosmetyczek. Polega na wprowadzeniu pożądanych preparatów w głąb skóry. Najczęściej bywają to związki, które mają w sobie prawdziwą bombę witaminową. Z tego powodu skóra po zabiegu wygląda młodo oraz kwitnąco. Mezoporacja może wprowadzić witaminy choćby do 6 cm pod skórę - to stuprocentowy rekord wśród innych zabiegów tego typu.


Zabieg jest bezbolesny i relaksujący, gdyż nasza cera jest poddawana masażowi. Cała procedura ciągnie się około 30 minut, a kobieta może się odpocząć przy dźwiękach spokojnej muzyki.