Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Malowanie oczu oraz przeznaczone do tego kosmetyki, a więc na maskarze świat się nie zakańcza!

Dosłownie każda dziewczyna chce wyglądać efektownie oraz przyciągać wszelkie spojrzenia. Każda z nas czyni to całkiem w inny sposób, kładąc nacisk na całkiem inne rzeczy - głównie te, które najbardziej według nas samych bywają naszym największym atutem.


leczenie światłem
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com


kosmetyki do oczu
Author: DER-MED


Dla niektórych bywają to nogi, dla innych piersi, lecz wiele dziewczyn widzi w sobie inne zalety, które to mają możliwość podkreślić wcale nie wyzywającym strojem, ale makijażem, który to może być zarówno krzykliwy, jak również subtelny. O czym mowa? Zaraz się tego dowiesz!


Makijaż bywa dla wielu dziewczyn podstawą, aby móc ogólnie "ukazać się na światło dzienne" - niewiarygodnie dużo nie potrafi sobie nawet wyobrazić, by miały możliwość się ukazać bez niego, nawet i jeżeli podkreślamy na naszej twarzy jedynie oczy, które wbrew pozorom wiele kobiet uznaje za swój najmocniejszy atut. A im bardziej i ładniej są one po podkreślane, tym bardziej czujemy się atrakcyjne nie tylko w swoich oczach, ale również w oczach innych. Bywa to spowodowane tym, iż kiedy odczuwamy pewność siebie, stajemy się bardziej atrakcyjni dla własnego otocznia, aniżeli jak chodzimy skuleni i zakompleksieni. Jak jednak zadbać o oczy, aby zawsze promieniały, dodając nam powabu i lepszej samooceny? A więc jeśli już poważnie decydujemy się dbać o tę część siebie, dobrze jest zainwestować w porządne kosmetyki do oczu, które to nie kończą się tak naprawdę na samej kredce i maskarze.
Poza nimi odnajdziemy cały szereg kosmetyków, które to są dla naszych własnych oczu jak najbardziej chciane, w tym różne cienie, które to mają wręcz nieograniczone palety barw, czy też tak nazywane "pisaki", które to ukazują się dla naszej wygody w twardej formie albo w postaci pędzelka.