Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Kobiety to modnisie, kochają dobrej marki ubrania i markowe perfumy

Potrzeby kobiet nie są znikome i zapewne wspaniale wiedzą o tym Ci z panów, którzy pozostają w kilkunastoletnich związkach.


Raz na jakiś czas trudno mężczyznom pojąć, jak to się dzieje, że niezbędne okazują się nam w takich ilościach zarówno kosmetyki, ciuchy, jak też buty.
garderoba
Author: David Guo
Source: http://www.flickr.com


kosmetyki
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com


Panowie, tak czy siak, nie są to nasze wymysły, taka bywa po prostu konieczność. Kilka par butów to zbyt dużo? Wcale nie, bo - przecież każde z nich są dobrane do innych torebek czy apaszek - normalnie - przy jednej parze niemożliwe byłoby dłuższe funkcjonowanie. Tak samo ma się sprawa, jeżeli rozchodzi się o kosmetyki. Każdy jeden z nich powinien być stosowany do czegoś innego, każdy działa na coś innego. Niemożliwe zatem jest, aby kosmetyki dla kobiety ograniczały się wyłącznie do kremu i balsamu do ciała. Są przecież specjalne kosmetyki do złuszczania martwego naskórka, do nawilżania cery - to bywa niezbędne minimum kobiety i z tego normalnie nie ma możliwości z nich zrezygnować. To, że akurat takie kosmetyki kosmetyki dla ciała okazują się nam potrzebne i do tego w takich ilościach to nie bywa żadna fanaberia - to po prostu konieczność. Powiedzcie zgodnie z prawdą kochani panowie, że takie akurat nas uwielbiacie - zadbane, pachnące, prawie idealne.
Nim zatem następnym razem zaczniecie karcić takie z pozoru zbędne koszty miejcie na uwadze to, że my to wszystko wykonujemy też dla Was. Doceńcie to, zamiast nas krytykować i zarzucać szastanie pieniędzmi.