Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie odżywki i suplementy stosować w pierwszych miesiącach treningu?

Które odżywki kupić, ażeby ćwiczenia przynosiły lepszy rezultat? Czy używanie wszystkich rodzajów odżywek jest konieczne?


W sprzedaży jest mnóstwo suplementów wszelkiego typu.


vitalmax
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com


Producenci suplementów zapewniają działanie każdego ze swoich środków, zaczynając od witamin, przez suplementy na dopełnienie Diety, skończywszy na wszelkiego rodzaju stack’ach obejmujących kompleks nawet kilkudziesięciu komponentów. Czy zażywanie tych wszystkich odżywek jest nieodzowne? Całość zależy od celów jakie sobie wyznaczyłeś – jest jednak parę suplementów, których zastosowanie będzie korzystne dla każdego.

Te wpisy z www, które znajdziesz po kliknięciu na ten odnośnik na pewno okażą się pomocne - są one godne uwagi i są w stanie Cię mile zaskoczyć.

Pamiętaj jednakże o jednym. Bez odpowiedniej diety a także treningu, kupno i stosowanie ton suplementów może okazać się wyrzuceniem pieniędzy .


Kreatyna jest najskuteczniejszym suplementem wspomagającym organizm w trakcie ćwiczeń siłowych. Udowodniono, iż suplementacja kreatyną przyczynia się do zwiększenia energii, dzięki czemu ćwiczenia wykonywane są z ogromniejszą intensywnością. Na domiar tego kreatyna powiększa objętość komórek mięśniowych jak też polepsza syntezę białek w organizmie.

Bez zwlekania zobacz na stronie (http://www.meanderstomatologia.pl/endodoncja) inne tego rodzaju informacje. Tam też znajdziesz coś emocjonującego, ponieważ prezentuje ona pokrewną tematykę.

Kreatyna występuje w pokarmach, jednak tylko w śladowych ilościach. Stąd też trzeba ją suplementować. Co prawda minerały i witaminy nie są standardowym suplementem, jednak są niezbędne do poprawnego działania organizmu. Osoby aktywne fizycznie mają wyższe wymagania co do podaży witaminek a także minerałów niż osoby wolące siedzący tryb życia.
Niedostatek witamin i minerałów w układzie przyczynić się może do mniejszej wydajności oraz spowolnionego przyrostu mięśni. Na rynku pojawiło się bez liku tego typu suplementów, między innymi odżywki marki Vitalmax.