Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Sterylizacja urządzeń do manicure i pedicure

Normy nakazują, ażeby wszystkie przybory wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych były oddawane sterylizacji. Sterylizacja to proces, w efekcie którego zdobywamy przedmioty sterylne. Oznacza to, że ich nawierzchnia jest wolna od wszelkiego typu mikroorganizmów.
Sterylizacji powinny być oddawane wszystkie przybory, jakich stosowanie łączy się z ryzykiem naruszenia ciągłości tkanek, bądź kontaktu z krwią i pozostałymi wydzielinami.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj (https://ksiazkitanie.pl/czasopisma-budownictwo-wnetrza-ogrod) podobne materiały - one również są warte zainteresowania.

To przede wszystkim narzędzia do manikiur i pedicure. Do sterylizacji urządzeń w gabinecie służy sterylizator kulkowy. To urządzenie napełnione malutkimi szklanymi kulkami, do jakich stawia się narzędzia. Kulki grzane są do temperatury ok. 240 st. C, co ma umożliwić odpowiednią sterylizację. Znakomicie sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, oraz wszystkich innych, gdzie bezpieczeństwo i sterylność są konieczne. Dzięki szklanym kulom, przedmioty pozostają w swojej pozycji, przez co mamy pełne przekonanie, że proces sterylizacji obejmie całe urządzenie.
Lakier hybrydowy to efektywna opcja dla kobiet wyszukujących wyjścia na trwały kolor paznokcia. Lakiery hybrydowe przypominają typowe lakiery służące do pielęgnowania i zdobienia paznokci. Główną różnicą jest niezwykle duża odporność na czynniki mechaniczne, zadrapania, czy obicia. Lakier hybrydowy cena jest właściwa do jego jakości. Nałożenie lakieru hybrydowego wywołuje utrwalenie płytki paznokcia, a zarazem przydaje mu wytwornego wyglądu i połysku.
Ów fantastyczny sposób zdobienia paznokci zalecany jest w miejsce tradycyjnych żeli, albo tipsów.