Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe artykuły firmy Planmeca

Wyroby Planmeca są planowane i sporządzane w Helsinkach, w Finlandii, i rozpowszechniane na całym świecie poprzez grupę dealerów.
Planmeca proponuje wbudowane koncepcje produktów tworzących się z unitu, narzędzi do robienia obrazu numerycznego i oprogramowania. Planmeca działa w ścisłej kooperacji z uniwersytetami i instytutami stomatologicznymi.

Sprzęt dentystyczny
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Ergonomia jest bliskoznacznikiem kierunku wyrobów Planmeca. Unit Planmeca Compact i jest skonstruowany do równej pracy i kuracji. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie stomatologicznym jest otwarta, przyjemna i skuteczna. Zgodnie z przeróżnymi pragnieniami użytkowników unitów dentystycznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i proponuje dobór rozwiązań mocowania rozgałęzień instrumentów i kanałów ssących, a również szeroką paletę instrumentów.
Nowiutka generacja unitów Planmeca Compact i Touch ma w całości zintegrowany panel dotykowy gwarantujący idealną przydatność i płynność pracy. Unit stomatologiczny jest łatwy w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i znakom, wykrywanym na sporym ekranie. Dentysta (sprawdź serwis) i asystent posiadają praktyczny dostęp do panelu wyświetlacza.

Główną korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest szansa bezpośredniego użycia przeznaczeń instrumentu. Prężny sprzęg eksploatatora akcentuje jedynie ważne ergonomie połączone z wybranym urządzeniem. Wszystkie konieczne przeróbki wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie (więcej na Planmeca Compact i Touch zapewnia optymalne wsparcie dla preferencji użytkownika i można go dobrać do rozmaitych potrzeb klinicznych.

Fotel dentystyczny
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
W celu uniemożliwiania zakażeniom, panel dotykowy jest w całości zogniskowany z stabilną aluminiową konsolą. Nawierzchnia malowana proszkowo, jest bezproblemowa do utrzymania w schludności i poprawnie akceptuje dezynfekcję. Gładkie linie z dostępnymi uchwytami, zapewniają sposobność zastosowania nakładek jednorazowych, jeżeli są potrzebne. Wszystkie funkcje zabezpieczenia przed skażeniami i cykle porządkowania są bardzo łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu sprzęgowi użytkownika. Taka ergonomiczność motywuje eksploatatorów do zapobiegania zabrudzeniom.