Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Pięknym chciałby być każdy z nas

Wielu dąży do bycia właśnie takim różnymi dostępnymi środkami. Jedni trenują, by zatrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, aby cera odzyskała młodzieńczy wygląd, następni z kolei idą o krok dalej i korzystają z innowacyjnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnorodnym zabiegom.


kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com


Tutaj nie ma miejsca na strach - ochota bycia pięknym jest silniejsza.


W tej gonitwie za pięknem całkowicie pomijamy fakt, iż pośród nas znajdują się jednakże i takie osoby, które czują się bardzo nieszczęśliwe z powodu różnych defektów urody. Czasem borykają się z nimi od urodzenia, czasem też są one wynikiem niebezpiecznych wypadków. Widoczny defekt urody ma możliwość całkowicie zniszczyć jakość życia i zabić poczucie atrakcyjności na zawsze. Zabierające uroku blizny, brak piersi u pań, nieładny, garbaty nos - to jedynie wybrane defekty, które kradną całą radość życia. Szczęśliwie medycyna estetyczna w bardzo wielu wypadkach umie sobie z nimi radzić. Duże blizny jest możliwość zlikwidować laserem - oczywiście to może okazać się bolesne, ale ile szczęścia może przynieść, nie jesteśmy w mocy sobie nawet wyobrazić. Człowiek, który przez wiele lat żył w poczuciu niskiej atrakcyjności, ma szansę poczuć się o wiele piękniejszym, jeśli pozbędzie się choćby uprzykrzającej życie blizny, lub też bardzo brzydkiego nosa.
prezent
Author: Airnaturel
Source: www.airnaturel.pl


Takie zlikwidowanie defektu to nie tylko wymiar wyglądu.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do kolejnej strony, gdzie wyszukasz szczegółowe wpisy - najedź na link acerola na co pomaga.

Trzeba w tym miejscu zwrócić uwagę na aspekt samej psychiki. Pozbycie się widocznego defektu bardzo podnosi wartość samego siebie.


Uzbrojeni w bardzo dobre zdanie o sobie, możemy góry przenosić. Zasada okazuje się prosta - atrakcyjni są zawsze bardziej pewni siebie i dlatego prawie wszystko im w życiu wychodzi.