Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Rozmaite sposoby eliminowania nadpotliwości

Nadmierne pocenie jest dla większości ludzi niesłychanie uciążliwą i wstydliwą uciążliwością. Wiąże się ona z nieprawidłową pracą gruczołów potowych.
nadpotliwość
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com


Zbytnia potliwość może dotyczyć takich obszarów sylwetki jak pachy, dłonie, nogi, pachwiny, czy twarz. Elementami aktywującymi przesadne pocenie się jest z reguły skwarna pogoda, wysiłek fizyczny, gorączka, napięcie, czy ostre potrawy.


kłopoty
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com


Kuracja nadmiernej potliwości to dla każdego wyzwanie poszczególne, bo każdy system inaczej odpowiada na różne produkty. Niezwykle przystępnym sposobem jest stosowanie kosmetyków hamujących gruczoły potowe, jednak bywają sytuacje, że ta procedura nie wystarcza. Nadpotliwość jest możliwość leczyć przy pomocy fachowych zabiegów medycyny estetycznej. Iniekcja z botoksu, liposukcja, bądź jonoforeza to jedynie niektóre czynności, które można stosować w wypadku nadpotliwości. Iniekcje z botoksu przeciw poceniu się są nadzwyczaj skuteczne, a ów zabieg jest mało inwazyjny.

Ciekawy wpis? Jeżeli tak, kliknij tutaj - w najświeższym wpisie (https://www.vivamedica.pl/uslugi/terapia-kregoslupa/) z pewnością wyszukasz coś absorbującego, zatem ten odnośnik powinien być dla Ciebie interesujący.

Po wdrożeniu znieczulenia miejscowego, w miejsce newralgiczne podaje się małe ilości rozrzedzonej toksyny botulinowej. Ogranicza ona impulsy nerwowe pobudzające gruczoły potowe. Zabieg jonoforezy polega na użyciu prądu elektrycznego, jaki niszczy odpowiednie gruczoły. Aplikuje się go w przesadnej potliwości stóp, rąk i pach. Na nadpotliwość fachowcy polecają również zabieg lipolizy laserowej.
Polega on na naświetleniu wiązką światła lasera gruczołów potowych, którego następstwem jest ich przegrzanie i obumarcie. zabieg (np. przejdź do strony) przeprowadza się w znieczuleniu punktowym i ma możliwość być wykonywany jedynie na pachy.