Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Której z nas kochane dziewczęta nie zdarza się narzekać na swojego partnera

Robimy to często, a powodów do narzekań żadnej z nas nigdy nie brakuje.


Narzekamy na ich lenistwo, brak zainteresowania nami, no i naturalnie na jego spotkania z kumplami.


pejzaż - zdrowie
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com


To wszystko bardzo nam przeszkadza we wspólnym życiu. Wypłakujemy się przyjaciółkom, jaki to nasz facet bywa nierozsądny, jak mało poświęca nam uwagi, jak czujemy się zaniedbanie. W tym gąszczu żalów jednak kochane dziewczęta zapominamy, iż każdy jeden facet , nawet ten w związku poza nami również ma jakieś własne życie, zainteresowania, pasje. My stale chciałybyśmy, by nas adorowali, traktowali jak królowe i na każdym kroku mówili o dozgonnej miłości, ale pomyślmy chwilę, co robimy w zamian dla nich? Zarzucamy ich swoimi żalami, wypominamy wady, a po każdej jednej sprzeczce ani nie przyjdzie nam przez myśl, by przepraszać - nieważne w tym momencie, kto zawinił. U nas dominuje syndrom księżniczki i jak kilkuletnie dziewczynki nie jesteśmy w stanie z tego zrezygnować.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy artykuł opublikowany w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (https://www.lokikoki.pl/firm-pol-1237898820-Goldwell.html) w tym miejscu, przeczytasz tam tego typu informacje.

Pomyślmy czasem jednakże, jak długo każdy jeden facet to wytrzyma?Za jakiś czas i jemu nie będzie się chciało przepraszać i co wówczas? W imię wzajemnej miłości dopuśćmy raz na jakiś czas do tego, iż to nie facet przeprasza a kobiety, nam korony z głów nie spadną, a ile zyskamy w oczach partnera, bardzo szybko się przekonacie. W sekrecie powiem Wam, że każdy facet, choć pozuje na twardziela, tak faktycznie jest ogromnie wrażliwy.


gabinety kosmetyczne
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Bardzo lubimy pożalić się na partnerów.


Z nimi nie bywa kolorowo, lecz bez nich najprawdopodobniej jeszcze gorzej.

Czasami zamieszczone w internecie wiadomości są fałszywe, ale jeżeli interesuje Cię tego typu problematyka, to kliknij oraz zdobądź użyteczne szczegóły (https://www.kidsclinic.pl/poradnia-dla-doroslych/ginekolog) także na analogicznej witrynie.

Wskazane jest zacząć życie na partnerskiej stopie - każda jedna ze stron w związku okazuje się przecież tak samo istotna.