Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Maszynki do golenia - rzeczywistość na temat "różowego" produktu

Maszynki przeznaczone do golenia poprzez bardzo sporą liczbę lat były domeną płci brzydszej. W pewnej chwili jednak kobiety także zaczęły z nich korzystać - no i to tak bardzo często, że w końcu ukazały się linie maszynek, które są przeznaczone wyłącznie dla płci pięknej.


Wytwórcy podeszli do tematu poważnie i równocześnie trochę stereotypowo, gdyż pierwsze maszynki dla kobiet pokazały się w kolorze różowym.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany temat, to pod tym hiperłączem odnajdziesz większą ilość podobnych danych, które na pewno będą warte uwagi.

Jak to się okazało, był to jednak strzał w dziesiątkę i to tej pory kobiece maszynki bywają w szczególności w tym konkretnym kolorze. Jednakże jeśli dobrze się przyjrzeć odkryjemy, iż nie tylko barwa została zmieniona w procesie przerabiania maszynek męskich na kobiece.


Modna garsonka


alergia
Author: Brown


Różowa maszynka do golenia jest niewiarygodnie popularna wśród kobiet, lecz jakiś czas temu odkryto pewną rzecz, która sporo spośród nich po zniechęcała oraz nakierowała do zakupu maszynek przeznaczonych nie dla kobiet, lecz dla mężczyzn. Było to spowodowane tą rzeczą, iż jak się okazało, kobiece maszynki bywają o wiele droższe aniżeli te męskie i to tylko z powodu faktu, że są różowe. Pewnie w tej chwili sporo osób myśli: "To jakiś żart". A więc nie jest - po porównaniu maszynki męskie oraz damskie z dokładnie tej samej firmy, istnieje możliwość od razu zauważyć różnicę w cenie maszynek. Sporo osób z pewnością w tej chwili myśli sobie, iż "a bo to z tego powodu, iż mają innego typu ostrza oraz zabezpieczenia" albo iż "to całkowicie innego rodzaju modele no i pewnie kobiecy jest o wiele lepszy".
Argumentów istnieje możliwość dać dużo - maszynki damskie odróżniają się kolorem i kształtem od tych męskich, jednak same ostrza i wspomniane zabezpieczenia bywają albo te same (chociaż wyglądają inaczej ze względu na kolorystykę naokoło) albo nawet i słabsze niż wersje męskie.