Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Szeroka paleta żeli pod prysznic

Ktokolwiek, kto dba o swą skórę nie wybiera kosmetyków, jakie akurat są w promocji, bądź te które są najtańsze. Nie znaczy to natomiast, że tańsze kosmetyki muszą być złej jakości.


W dzisiejszych czasach w ofercie handlowej wyszukamy bardzo dużą paletę towarów poświęconych do mycia całego ciała.


Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa
Author: Braun
Source: Braun
żel pod prysznic
Author: Diva
Source: Diva


Kluczem do wyboru winna być nasza indywidualność, także rodzaj skóry. Żele na bazie olejków mieszczą w swojej recepturze olejek, jaki w trakcie mycia natłuszcza skórę.


Przydaje się dla wszystkich osób posiadających kłopot z przesuszoną skórą i doceniających podejścia złączone.

Kliknij na odnośnik bb glow ampułki, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz artykuł, posiadający interesujące informacje.

Są świetne na jakąkolwiek porę roku.


Nawilżający żel pod prysznic to niezwykle wzięta odmiana żeli, jakie posiadają w swoim składzie substancje delikatnie myjące, ale także nawilżające dokładnie cerę. Mają na ogół subtelne, przyjemne zapachy i świetnie się pienią. Owe wyroby przydają się idealnie dla całej rodziny. Żele peelingujące zestawiają aktywność żelu do mycia z peelingiem złuszczając w trakcie mycia. Martwy naskórek w czasie mycia jest łagodnie eliminowany.

Przejdź na witrynę twórcy - tam znajdziesz masę ciekawych informacji, które rozszerzą Twą wiedzę na zaprezentowany tu nowy temat.

Jego funkcjonowanie jest zazwyczaj na tyle subtelne, że wolno go używać każdego dnia. Poświęcany jest dla osób, które mają kłopot z poblakłą, mało jędrną cerą i cellulitem. Bardzo wonne żele pod prysznic są oparte przeważnie na nutach owocowych i kwiatowych zostawiają przyjemny zapach na skórze.


Żele łagodzące to zazwyczaj wyroby bezzapachowe, pozbawione konserwantów, pigmentów i różnych surowców mogących podrażniać, lub uczulać skórę. Posiadają delikatne myjące działanie i równocześnie zmniejszają będące już podrażnienia. Przeznaczone są zwłaszcza dla osób o bardzo drażliwej skórze.