Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Ciąża to dla niejednej kobiety najpiękniejszy czas w życiu - nosi przecież pod sercem małą istotkę

Ciąża to bardzo wyjątkowy czas. Najbardziej oczywiście wpływa to na kobietę, gdyż odczuwa ona ruchy maleństwa i jej ciało się zmienia.
Jesień, kolorowe liście
Author: sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Jednak ostatnimi czasy także ojcowie pragną aktywnie uczestniczyć w tym cudzie.


Materac Dejmos
Author: Janpol
Source: Janpol


sporty


Panuje ostatnio moda na zaangażowane ojcostwo. Mężczyźni mają możliwość brać urlop rodzicielski i od pierwszych dni życia swojego potomka uczestniczą w opiece nad nim - kąpią go oraz przebierają. Bywają też tacy panowie, którzy pragną być obecni przy porodzie.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj informacje (https://physiomedica.pl/trakcje-kregoslupa/), które zwyczajnie Cię pochłoną.

Chcą wspierać swą żonę, trzymać jej rękę, a potem nawet chcą odciąć pępowinę. Prawda, nie każdy pan jest na tyle mocny, żeby to przetrwać, ale są tacy, którzy nie mdleją na widok krwi i stają na wysokości zadania. By móc być przy porodzie należy zaliczyć kurs w szkole rodzenia. Jest to bardzo istotne, ponieważ potem w kluczowym momencie mąż może okazać się wielkim wsparciem. Pomaga należycie oddychać i wspiera w seriach skurczów. Jeśli na przykład jesteśmy z Trójmiasta i zainteresowała nas szkoła rodzenia Gdańsk posiada bogatą ofertę dobrych oddziałów. Będziemy mogli wybrać się tam i porozmawiać z prowadzącymi na temat szkolenia. Ocenimy wtedy czy ich propozycja spełnia nasze oczekiwania. Jeśli tak, to będziemy w stanie rozpocząć kurs wraz z innymi przyszłymi rodzicami.
Na szkoleniu dokładnie przejdziemy wszystkie fazy porodu. Będziemy mieli prawo zadawać całą masę pytań i otrzymamy na nie fachowe odpowiedzi. Dzięki temu mniej będziemy się obawiać tego wielkiego momentu.