Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jaki sposób usuwania owłosienia będzie optymalny?

Epilacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Poniektórzy golą się na co dzień, inni korzystają z zabiegów raz w miesiącu. Obojętnie, którą metodę epilacji wybierzesz, musi być ona dostosowana do typu skóry.


Dowiedz się, jakie są modne metody epilacji.


ćwiczenia
Author: Deante Sp. J.
Source: Deante Sp. J.


Owocowe kosmetyki Barwa
Author: Barwa
Source: Barwa
Usuwanie owłosienia nie jest odkryciem naszej epoki. Kobiety robiły to już w starożytności. Obecnie mamy sposoby nowoczesne, a mimo to bywa, że rezultat końcowy rozczarowuje - skóra bywa zaczerwieniona, wyskakują na niej krostki. Można zapobiec takim niemiłym reakcjom. Po pierwsze dopasuj metodę do części organizmu. Na dużej nawierzchni nóg i ramion najlepiej sprawdza się wosk na ciepło bądź na zimno, kremy oraz elektryczny depilator. Do buzi stosuj specjalne środki do skóry delikatnej bądź wosku na zimno (takiego, który jest przeznaczony jedynie do buzi). Pod pachami i w strefie bikini najbardziej właściwy będzie krem, jednak jeśli cię podrażnia, masz po nim boleściwe zaczerwienienia, użyj golarki. Pamiętaj, depilacji nie wolno wykonywać wprost po opalaniu ani opalać się tuż po niej - skóra jest wówczas w wyższym stopniu wrażliwa. W związku z tym po zabiegu odczekaj z opalaniem przynajmniej 24 godziny. Laserowa depilacja wrocław jest odmianą depilacji stałej. Oznacza to, że po skończeniu całej serii zabiegów włoski już nie wyrosną.


Światło lasera jest absorbowane poprzez barwnik włosów a także skóry - melaninę, jaka zamienia je w ciepło i uszkadza trwale cebulkę włosa. Zabieg jednak musimy powtórzyć trzy, cztery, nawet sześć razy.


Kolejnym zabiegiem częstokroć przeprowadzanym w gabinetach medycyny estetycznej będzie zamykanie naczynek Wrocław.