Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak można w łatwy i niekosztowny sposób nadać swym włosom nowy i ładny wizerunek?

Jak dowolna pani czasem coś życzysz sobie w swym wyglądzie odmienić. Idziesz do fryzjera lub nabywasz jakieś odzienie. Jest ponadto sposób, kiedy sama mogłabyś coś ciekawego zrobić na swojej głowie.
Potrzebne Tobie będą wyłącznie jakiekolwiek specjalistyczne narzędzia.


wałki do włosów
Author: Matthew Hurst
Source: http://www.flickr.com


I tak, jeśli posiadasz włosy długie, możesz zastosować wałki do włosów, żeby wyczarować na swej głowie wyjątkową fryzurę. Wydawać by się mogło, że czas, gdy popularne były wałki do włosów dawno już przeminął. Okazuje się, iż wcale nie. Mając wałki do włosów i używając ich jak tylko nadejdzie konieczność, możesz dłuższy czas cieszyć się trwalszą fryzurą, niżeli po zastosowaniu na przykład karbownicy. Wystarczy tylko owinąć mokre włosy na wałki do włosów oraz pozostawić do wyschnięcia. Czas schnięcia jest bardzo długi, lecz nic nie zastąpi fryzury, którą uzyskasz, gdy wałki do włosów zdejmiesz.zobacz tu kosmetyki gabinetowe kosmetyki gabinetowePrzebieg można zintensyfikować używając suszarki do włosów.


Istnieje wiele szerokości wałków do włosów. Duże wałki do włosów służą do prostowania włosów, natomiast wąskie do modelowania loczków. Jeżeli posiadasz bardzo długie włosy, używaj duże wałki do włosów, w przeciwnym razie nigdy nie dojdziesz do zakręcenia końcówek. Czyli które wałki do włosów dobierzesz jest zależne od tego, jaki końcowy rezultat chcesz otrzymać. Aby zdobyć optymalny efekt, trzeba wałki do włosów wyuczyć się prawidłowo używać. Bardziej korzystne są te na rzepy niż na zatrzaski, ponieważ prościej je nałożyć.
Jeśli posiadasz nieco cierpliwości, to możesz wałki do włosów założyć na suche włosy i użyć preparatów do stylizacji włosów, takich jak pianka czy też lakier. Wtedy wszakże efekt zyskasz na krótko.