Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Kompendium wiedzy o likwidowaniu zmarszczek: zabiegi, ceny, efektywność

Starzenie się skóry jest pewne, jednak nic tak nie niepokoi jak pierwsze pokazujące się na twarzy zmarszczki. I choć ich powstania, jednakowo jak mijającego czasu, nie możemy zatrzymać, to dzisiaj dzięki innowacyjnym metodom z zakresu medycyny estetycznej możesz zminimalizować rezultaty starzenia się cery.


Przedstawiamy najbardziej popularne zabiegi likwidujące zmarszczki oferowane w naszych gabinetach medycyny estetycznej.


projekt
Author: Versa SPA
Jeśli idzie o usuwanie zmarszczek Wrocław jest wiodącą miejscowością w tym obrębie. Botoks – zabieg z zastosowaniem toksyny hialuronowej jest bez wątpienia najbardziej popularną metodą walki z przemijającym czasem oraz zmarszczkami mimicznymi (powstającymi na skutek skurczu mimicznych mięśni) w dłoniach medyków medycyny estetycznej, lecz czy najodpowiedniejszą? Niewątpliwym atutem botoksu jest na pewno fakt, iż na zabieg można urwać się nawet w przerwie na lunch. W zaledwie piętnaście minut profesjonalista dobierze a także wstrzyknie nam należytą dawkę botoksu (zależną od głębokości oraz liczby zmarszczek i kondycji skóry).

Ten niebanalny tekst zwyczajnie należy zgłębić. Dotyczy podobnej tematyki, więc z pewnością warto go przeczytać. Kliknij - szczerze zalecamy ten artykuł!

Efekt utrzymuje się 3-6 miesięcy, jednakże po kolejnych kuracjach, rezultaty mogą utrzymywać się o wiele dłużej. Cena to mniej więcej 550 zł. Walka ze zmarszczkami jest także możliwa za pomocą nowoczesnych wypełniaczy. Jednym z nich jest kwas hialuronowy, nie bez powodu nazywany fontanną młodości.


ubranie
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com


Jest on naturalnym składnikiem występującym w tkankach organizmu, odpowiadającym za nawilżenie cery. Na nieszczęście wraz z wiekiem liczba kwasu hialuronowego w systemie drastycznie zmniejsza się, a skóra traci sprężystość i wiotczeje. Iniekcja do naszego organizmu napełniacza, którego cząsteczka jest w 99 proc.


jednakowa z naturalnym kwasem hialuronowym koryguje zmarszczki oraz rewitalizuje cerę. Koszt zabiegu to w przybliżeniu 1000 zł. Nierzadko wykonywanym zabiegiem jest również lipoliza iniekcyjna Wrocław.