Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać szczotkę do czesania włosów

To którą szczotkę do włosów kupimy jest zależne przede wszystkim od typu i stanu włosów, lecz także od rezultatów, które pragniemy zdobyć.


Czesanie włosów usuwa z ich przestrzeni zanieczyszczenia, także pozostałości produktów do stylizacji.
Dodatkowo procedura ta pobudza krążenie w zakresie skóry głowy. Masaż skóry głowy to idealny sposób na wzmocnienie wypadających włosów. Dzięki temu rosną one silniejsze i bardziej błyszczące. Należy jednak czesać je w należyty sposób. Za częste praktykowanie owego zabiegu ma możliwość doprowadzić do uszkodzenia budowy włosa. Należy pamiętać, aby wystrzegać się szczotkowania włosów w takim przypadku, gdy są one mokre. Wilgotny włos jest bowiem o wiele bardziej narażony na defekty mechaniczne.

Fascynuje Cię omawiany temat? Jeśli tak, to pod adresem (https://boskabijoux.pl/) odnajdziesz podobne interesujące dane, których nie stracisz z pamięci przez długi czas.

Szczotki
do włosów z prawdziwego włosia to najodpowiedniejsze podejście dla osób, którym zależy na przysporzeniu włosom objętości. Szczotki z prawdziwego włosia umożliwią rozczesanie włosów bez nadmiernego szarpania. Prawdziwe włosie szczotki nie wywoła podrażnień, ani zadraśnięć na jej powierzchni.


fotografijka - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com


W przypadku włosów długich i prostych powinno się wybrać spore, krągłe szczotki, jakie umożliwią uniesienie włosów u nasady i przydadzą im objętości. Są one znakomite do modelowania fryzury.

Czasami zamieszczone w internecie dane są niepewne, jednak jeżeli ciekawi Cię tego typu tematyka, to kliknij oraz zdobądź użyteczne szczegóły także na podobnej stronie.

Za pomocą tej szczotki jest możliwość również prostować włosy kręcone. Jeżeli zależy nam na przyspieszeniu procesu schnięcia włosów, wybierajmy szczotki skonstruowane z ceramiki.
Ich zaletą jest to, że nie wywołują elektryzowania się włosów. W tym przypadku ważne jest, żeby przed suszeniem poczeekać kilkanaście minut, aż większa część wody odparuje z przestrzeni włosów.