Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Kosmetyki, jakie wypada zabrać w podróż

Co wziąć ze sobą w podróż, ażeby zatroszczyć się o swoją higienę? Kosmetyczka nie musi ważyć 2 kilogramów i w żadnym wypadku nie należy zabierać z sobą kompletnej drogerii, aby w podróży zadbać o swoje ciało.
ozdobny flakonik z perfumami
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com


zakupy
Author: Aaron Jacobs


Są metody na to, ażeby nawet bez dostępu do łazienki i tzw. „zwyczajnych warunków” czuć się znakomicie a także świeżo. Producenci wychodzą naprzeciw wymogom dzisiejszych wędrowców i odciążają ich ekwipunek. Dlatego stworzono szybkoschnące ręczniki, jakie sprawdzą się zawsze oraz wszędzie. Tenże ręcznik - sprawdź więcej jest znacznie cieńszy niż zwyczajny i może wchłonąć o wiele więcej wilgotności. Do tego łatwo można go uprać – prędko odzyskuje świeżość, no i przede wszystkim nadzwyczaj błyskawicznie wysycha. Ręczniki szybkoschnące sprzedawane są w przewiewnych woreczkach transportowych albo w saszetkach. Po zastosowaniu możesz ręcznik włożyć do takiego woreczka i umieścić dla przykładu na zewnątrz bagażu.


Z doświadczenia wiem, iż dobre i wypróbowane kosmetyki są nam pomocne w wielu rozlicznych sytuacjach, natomiast w podróży pełnią ważną rolę. W rzeczy samej nie musi to sporo ważyć. Jeżeli kochacie swe kosmetyki, możecie jest zwyczajnie zmniejszyć, przekładając albo przelewając do opakowań tymczasowych. Takie fiolki, pudełeczka i słoiczki są przydatne, jeśli przykładowo zabieramy kosmetyki na pokład samolotu.

Ten wątek Cię interesuje? Zatem odsyłam tu (www.theomarvee.com/13-oferta), ponieważ odnajdziesz tu interesujące dane na to zagadnienie, które warte są uwagi.

Dużo kosmetyków możemy kupić też w miniaturowej wersji. Dotyczy to również płynów do soczewek oraz pasty do zębów. To jednakże nie wszystko.
Możemy zakupić sobie mydełko, szampon lub środek do prania ręcznego w postaci cienkich listków. Konieczna w podróży jest również szczotka do włosów, względnie grzebień a także lusterko.