Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Nasi dziadkowie golili się zawsze brzytwą i uważają poprawne z niej korzystanie za kwintesencję męskości

Na starych filmach zawsze możemy dostrzec panów u golibrody. Był to w przeszłości poważany zawód, który obecnie prawie już nie istnieje.


Możemy zaryzykować zdanie, że wtedy panowie równie chętnie wybierali się do golibrody, jak dziś panie do kosmetyczki.


sklep z kosmetykami
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com


W przeszłości brzytwę miał każdy mężczyzna. Potem były one zastąpione przez maszynki, gdyż ich użycie jest znacznie łatwiejsze. Jednak w obecnych czasach brzytwa pomału powraca do łask.rzuć okiem na solaria nowe solaria noweMężczyźni znowu pragną poczuć się silni i trenują jak jej używać, ponieważ jest to sztuka sama w sobie i na dodatek dość trudna. Jeśli chcemy zamówić dla siebie brzytwę, by trenować to, jak trzeba się golić, to początkowo warto zamówić coś tańszego. Jeśli będzie nam się podobało i nabierzemy wprawy w goleniu się przy pomocy brzytwy, to będziemy mogli sprezentować sobie już droższą sztukę. Każda brzytwa powinna być szalenie ostra. Nie na darmo istnieje przysłowie - ostry jak brzytwa. Część goląca musi być wyprodukowana z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo, rękojeść musi być zrobiona z tworzywa, które nie będzie się ślizgało w dłoni. Jeżeli brzytwa ma być na przykład podarunkiem dla partnera, to kobieta powinna postarać się zamówić sprzęt najlepszej jakości, którego wykonanie będzie niemal perfekcyjne.
Brzytwa musi posiadać również swoje etui i skórzany pas, na którym mąż będzie w stanie naostrzyć ostrze. Wszystko razem owinięte w ładny prezent z pewnością zrobi na małżonku piorunujące wrażenie.