Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak pielęgnować skórę ?

Odpowiednia pielęgnacja skóry nie powinna ograniczać się tylko do powszedniej higieny osobistej. Co dnia musimy wcierać w skórę środki silnie nawilżające, np. balsamy, oliwki a także kremy do skóry.


Dbanie o wygląd skóry całego ciała jest koniecznością.
Przecież starzeniu się ulega nie tylko skóra w obszarze twarzy. Procesy odnowy skóry ciała są znacznie wolniejsze niż te w obrębie cery. Tak samo jak skóra twarzy, skóra na całym ciele może być wrażliwa, sucha albo normalna. Chociaż mogłoby się zdawać, że skóra ciała jest daleko odporniejsza aniżeli skóra twarzy, to jednakże nierzadko może ona ulec podrażnieniu w wyniku działania danego kosmetyku. Należy monitorować skórę na ciele. Gdy po użyciu pewnego preparatu odnotujemy, iż robi się ona zaczerwieniona bądź odczuwamy pieczenie, może to świadczyć o jej podrażnieniu. Gdy po użyciu danego kosmetyku zaobserwujesz na skórze jakieś alarmujące oznaki – zrezygnuj z jego dalszego stosowania.


Lakiery do paznokci, manicure
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Do mycia ciała wykorzystuj specjalne żele jak też kremy o właściwym dla skóry pH takie jak Academie do ciała. Stroń od zwykłych mydeł w kostce, albowiem mogą one podrażnić skórę ciała. Każdorazowo po kąpieli obowiązkowo winnaś nakładać nawilżający preparat. Dzięki takim działaniom skóra (https://www.dermamed.com.pl/oferta/laserowe-usuwanie-przebarwien) będzie znakomicie nawilżona, sprężysta, zaś procesy jej starzenia zostaną spowolnione. Miej na względzie, iż regularne nawilżanie skóry zapewni jej jędrność i gładkość na na długo.
Przed wyborem jakiegokolwiek kosmetyku należy zdobyć jego próbkę oraz go przetestować. Nie obawiaj się produktów, jakie zawierają jakiekolwiek składniki chemiczne. Nim zostaną one dopuszczone do użytku, są gruntownie testowane.