Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Każda dama chce wyglądać ładnie - z tego powodu szczególnie musi zatroszczyć się o swą cerę

Niejedna kobieta pragnie wyglądać młodo - z tego powodu szczególnie powinna dbać o swoją cerę


Żyjemy w czasach, gdy w powietrzu unoszą się zanieczyszczenia.
woda też nie jest idealnie czysta. Wobec tego kobiety, które pragną długo wyglądać ładnie i młodo, muszą zatroszczyć się o swoją twarz i dekolt.


kosmetyki
Author: Ayu Laurence
Source: http://www.flickr.com


góry
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com


pielęgnacja twarzy krok po kroku
Author: Lubica Vinicenko
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli po długim dniu przetrzemy wieczorem twarz kosmetykiem na waciku, to po sekundzie zauważymy, że jest on prawie czarny. To zanieczyszczenie z powietrza, które osadza się na naszej twarzy, jest tego przyczyną. Jeśli nie zechcemy należycie myć swojej cery, to wszystkie te zabójcze pyłki wnikną w głąb naszej skóry. Z tego powodu będziemy wyglądać na przemęczone i starsze, aniżeli jesteśmy naprawdę. Zatem troskliwa pielęgnacja twarzy krok po kroku to podstawa. Wszystko jest uzależnione oczywiście od typu naszej cery i według tego należy wybierać kosmetyki. Jednakże, jest pewien kanon, który jest niezmienny. Przede wszystkim nie wolno nigdy kłaść się spać w makijażu. To najistotniejsze. Nieistotne, jak jesteśmy zmordowane - makijaż trzeba usunąć. Należy używać do tego płynów lub mleczek do demakijażu.

Niedawno została przygotowana nowa, niezwykle interesująca oferta - żeby ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na portal a z pewnością się nie rozczarujesz.

Niektóre panie stawiają na płyn micelarny. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych preferencji. Później trzeba jeszcze raz umyć cerę żelem albo pianką, by zebrać resztkę brudu. Następnie wklepujemy tonik i na koniec Krem.
Niektóre panie wolą na noc nałożyć na twarz nawilżającą maseczkę zamiast kremu. Twierdzą, że po przebudzeniu ich cera jest promienna oraz wygląda znacznie młodziej. O cerę musimy dbać regularnie, ponieważ inwestujemy w nasz dobry i zdrowy wygląd na lata.