Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak prawidłowo pielęgnować twarz?

Nie ma prawdopodobnie kobiety, która nie marzyłaby o doskonałej kondycji cery, braku oznak starości oraz zmęczenia.


Promienna i piękna cera powoduje, iż wyglądamy świetnie i zdrowo, poza tym czujemy się dużo lepiej także psychicznie.


Z jednej strony zatem chcemy, ażeby skóra była w jak najlepszym stanie, z drugiej jednak częstokroć poddajemy ją prawdziwym torturom. Nieodpowiednia pielęgnacja buzi może bowiem sprawić, iż tylko sobie zaszkodzimy. skóra wystawiona jest na każde warunki atmosferyczne a także upływający czas, a wszak to jedna z naszych wizytówek. Z tej przyczyny dbajmy o nią jak też nie pozwólmy, ażeby na własne życzenie pogorszyć jej kondycję.


Polanica Zdrój
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com


pielęgnacja twarzy krok po kroku
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Jak wyglądać powinna pielęgnacja twarzy krok po kroku? Chociaż często o tym zapominamy albo zwyczajnie o tym nie wiemy – miejmy na uwadze, iż buzia tak faktycznie zaczyna się już od dekoltu. W pielęgnacji nie powinno się pomijać szyi oraz dekoltu. Tak samo są narażone na oddziaływanie czasu, zaś ich skóra jest równie delikatna. Przeważnie podczas aplikacji fluidu mamy to na względzie, jednak przypomnij sobie, kiedy na twojej szyi jak też dekolcie znalazł się nawilżający kosmetyk? Czy przemywasz owe miejsca płynem micelarnym, kiedy to samo robisz z buzią? Niekiedy spłukanie makijażu (zobacz ofertę na - maszynka do makijażu permanentnego) zdaje się zadaniem nieomal niewykonalnym. Wracasz zmęczona a jedyne, o czym fantazjujesz, to położenie się do wyrka.


Pamiętaj jednakże, iż kładąc się do łóżeczka w makijażu, czynisz ogromną krzywdę swojej cerze! Ważne, by wieczorem pozwolić jej wypocząć i dokładnie oczyścić. Teraz dopiero można nałożyć na buzię kosmetyk nawilżający.