Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Medycyna estetyczna - co oferuje?

O swą urodę dbały już starożytne piękności. Władczyni Egiptu Kleopatra kąpała się w mleku, a Słowianki przemywały buzie rosą.


Obecnie są takie możliwości ulepszenia wyglądu, o jakich nawet naszym matkom się nie marzyło.
konsument


Bowiem poza chirurgią plastyczną, o jakiej każdy słyszał, mamy do dyspozycji jej młodszą siostrę, tzn. medycynę estetyczną. Proponuje ona upiększenie metodami łagodnymi, niemalże bezinwazyjnymi bez skalpela i blizn. W naszym kraju medycyna estetyczna Szczecin zaczęła się rozwijać później niż na zachodzie Europy. Jednak prędko nadrobiła opóźnienia a obecnie znajduje się w elicie, tak pod względem nowoczesności oraz jakości aparatury, jak i umiejętności lekarzy. Warto zatem przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno podstawowym zabiegiem były zastrzyki z botoxu, którymi gładzono zmarszczki na czole. Pomimo fałszywych sądów, że preparat ów jako jad kiełbasiany, może być niebezpieczny, zabiegi te się przyjęły i dzisiaj ta toksyna botulinowa w stosownym stężeniu, dobrze podana świetnie sprawdza się w eliminacji zmarszczek czoła poziomych i poprzecznych, wokół ust a również wygładzenia szyi.


sklep
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Już kilkanaście lat wstecz mówiło się, że najlepsze rezultaty w dbałości o urodę należy wiązać z wykorzystaniem nowoczesnej technologii - konkretnie laserów. Ta prawda sprawdza się w powszedniej rutynie. Stosowny laser (zobacz: laser mediostar next pro) poprawia jędrność, odświeża cerę, usuwa przebarwienia.
Może polepszyć nie tylko wygląd twarzy, ale też dekoltu, dłoni, ramion, wyleczyć permanentny trądzik. Poza tym efektywnie zamyka poszerzone naczynia na buzi, także na udach i łydkach.