Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jaki sposób epilacji jest najlepszy?

Usuwanie owłosienia jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Niektórzy golą się codziennie, inni korzystają z zabiegów jeden raz na miesiąc.


Obojętnie, którą metodę epilacji wybierzesz, musi być ona dostosowana do typu twej skóry.


kosmetyki do opalania


Usuwanie owłosienia nie jest objawieniem naszej ery. Panie wykonywały to już w starożytności - w Grecji stosowały wypalanie płomykiem lampki oliwnej, w Rzymie używały kremów mieszczących pumeks. Współcześnie mamy sposoby nowoczesne, a pomimo to zdarza się, że rezultat końcowy rozczarowuje - skóra jest czerwona, szczypie, wyskakują na niej krosty. Możesz zapobiec takim niemiłym reakcjom. Którą metodę epilacji wybrać? Po pierwsze dobierz metodę właściwą do konkretnej części ciała. Na dużej powierzchni nóg oraz ramion dobrze sprawdza się wosk na gorąco bądź na zimno, kremy a także depilator elektryczny. Do buzi używaj specjalnych specyfików do skóry wrażliwej bądź wosku na zimno. Pod pachy najbardziej odpowiedni będzie krem, lecz jeśli cię podrażnia, masz po nim zaczerwienienia, użyj golarki.


sklep internetowy
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
apartamentowce
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service


Miej na uwadze, epilacji nie można wykonywać bezpośrednio po opalaniu ani opalać się chwilę po depilacji - skóra jest wówczas bardziej czuła. Z tej przyczyny po epilacji odczekaj z opalaniem minimum 24 godziny. Bywa też, że skóra nie toleruje żadnej z tych metod. Zostaje nam wtenczas tylko depilacja laserowa Szczecin. Depilacja laserowa jest odmianą depilacji na stałe. Oznacza to, że po skończeniu całej serii zabiegów włoski już nigdy nie wyrosną.


Światło lasera zostaje absorbowane przez pigment skóry oraz włosów - melaninę, jaka zamienia je w ciepło i niszczy na zawsze cebulkę włosa.

Jeśli ten tekst Cię zaciekawił, to także ta polecana strona (http://www.m-estetica.pl/zabieg/Balon-zoladkowy) okaże się dla Ciebie nie mniej atrakcyjna więc kliknij na nią.

Zabieg ten jednak musimy powtórzyć trzy, nawet sześć razy.