Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak znaleźć dobrą nianię?

Dobra niania jest na wagę złota. To gwarancja bezpieczeństwa twojego dziecka oraz cena twego spokoju.


Jak wybrać tę doskonałą, o co ją zapytać, jak wiele zapłacić oraz czemu czasami warto przyjąć do pracy dwie niańki na raz? Powracasz do pracy i może cieszysz się, że czekają cię nowe wyzwania oraz zmienisz otoczenie, a może robisz to niechętnie, lecz nie masz wyjścia.


W obu przypadkach musimy zmierzyć się z wyborem odpowiedniej pieczy dla malucha.


tabletki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com


Na pewno podejdź do tematu mądrze i bez ekscytacji. Nie mów, że jakaś obca kobieta będzie ci się zajmowała maluchem. Porozmawiaj o swych obawach z mężem, wysłuchaj jego zdanie i wspólnie określcie wasze oczekiwania. Pomyśl, że jakaś przemiła starsza (czy młoda) kobieta, kochająca dzieci, zajmie się twoim brzdącem i zapewni mu bezpieczeństwo oraz fajną zabawę. Myśl pozytywnie oraz z takowym nastawieniem szukaj odpowiedniej opiekunki. Najlepiej zapytać znajomych, sąsiadów. Może znają kogoś wartego zaufania, kto zdołałby się zajmować dzieckiem. Może sąsiadka twojej przyjaciółki ma trochę wolnego czasu i lubi dzieci? Taka opiekunka z polecenia to nie bezimienna twarz. Może twe przyjaciółki mają starsze maluchy, które niezadługo pójdą do przedszkola więc nie będą już potrzebowały niani? Jeżeli nie będzie szans na nianię z polecenia, pora na agencje piastunek i sieć.


Agencji piastunek jest dość sporo, szczególnie w większych miastach. Jeżeli z kolei szukasz piastunki przez internet, starczy wpisać w przeglądarkę opiekunki Wrocław, a znajdziesz bezmiar ofert z Twego miasta.