Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem skompletować damską kosmetyczkę?

Na pewno jak każda dama lubisz troszczyć się o siebie. Na pewno wiesz jak istotny dla twojego wyglądu jest dobrze zrealizowany make-up.


Niestety, gubisz się w tysiącach kosmetyków, które proponują sklepy.
medycyna - powiększenie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Ów materiał jest właśnie dla ciebie. Pomożemy Ci wybrać najbardziej podstawowe kosmetyki, podpowiemy czego potrzebujesz, ażeby wykonać wieczorowy makijaż. Zacznijmy od podwalin.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne przyciągające notki na interesujący Cię temat. Przejdź do kolejnego wpisu oraz czytaj wpis art hair salon.

Możemy mieć niewielki zestaw kosmetyków - o ile będą one odpowiednio dobrane, efekt będzie znakomity. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie barw: zimnych lub ciepłych. To, jakie barwy pasują do Ciebie, poznasz analizując kolor swojej skóry. Kiedy jest ona porcelanowa, z różowawym odcieniem - pasują do Ciebie odcienie chłodne, jak: niebieskości, pastele, brudne róże, srebro. Jeżeli Twoja cera ma żółtawy kolor, a Ty zawsze opalasz się na złoto - https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Zlota-749.html - – pasują do Ciebie odcienie ciepłe jak: czerwienie, oranże, zieloności, róże, złoto. Przy kupowaniu kosmetyków kolorowych za każdym razem kieruj się regułą właściwej tonacji odcieni. Z całą pewnością instynktownie wyczujesz, jakie barwy są stworzone dla Ciebie.


Baza pod makijaż. Dopasowana w taki sposób, ażeby nie odróżniała się od koloru szyi. Nakładaj za każdym razem odrobinę na linii żuchwy oraz zaczekaj parę chwil aż baza się utleni. Następnie wyjdź na zewnątrz oraz przyjrzyj się sobie w dziennym świetle. Jeśli nie będzie widać bazy, oznacza to, że dobrałaś doskonały kolor. Jeżeli masz cerę tłustą, wybieraj bazy o lekkiej spoistości.
Róż do policzków plus cienie do powiek. Te dwa kosmetyki mogą być używane oddzielnie. Można zakupić róż do policzków w stosownej dla Ciebie zimnej albo ciepłej tonacji i stosować go z sukcesem jako cienie do powiek.