Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie należy zarekomendować preparaty poprawiające zdrowie? Czy możemy jakieś zaproponować?

Dla tego, kto chciałby się lepiej odżywiać, wieść bardziej zdrowe życie, ogólnie w lepszy sposób funkcjonować w wielu sferach jest tak naprawdę dużo możliwości. Podstawa to przestrzegać właściwej diety, ponieważ odpowiada ona za sprawne działanie naszego ciała, a to ma wpływ przecież również na stan psychiczny. Jednocześnie pamiętajmy o dodatkowych wspomagaczach, takich jak zioła, suplementy albo też inne środki. W poniższym artykule opowiemy o dwóch, pierwszym z nich jest catuaba kora.


zdrowe produkty
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Brazylijczycy od dawna wytwarzają jak również spożywają catuabę. Jest to środek z kory drzew, które występują w ich kraju. Tego rodzaju kora pochodzi przede wszystkim z drzew Trichilia catigua jak i Erythroxylum vacciniifolium. Catuabę najczęściej używa się jako afrodyzjak, jak również lek, który jest pomocny w zaburzeniach erekcji.

Gdy poznasz już informacje na prezentowany wątek, to poczytaj także też inne teksty na ten temat - one również okażą się zajmujące.

W takich celach jest często sprzedawana poza Brazylią. Preparat można dostać w postaci proszku, tabletek albo herbaty.

Chcesz znaleźć coś innego na omawiany na tej stronie wątek? Kliknij tu - ta wiarygodna witryna (https://psychiatrabydgoszcz.com.pl/) bez wątpienia rzuci nowe światło!

W Brazylii, gdzie dodawana jest także do wina, jest na tyle popularna, że zrodziło się wiele przysłów odnoszących się do jej zbawiennego działania.To również pokazuje, jak jest to istotny specyfik dla osób mieszkających w tym państwie. Dobrze wiedzieć, iż poza właściwościami wiążącymi się z funkcjami seksualnymi, kolejną niezwykłą cechą catuaby jest pobudzanie centralnego układu nerwowego. A to dzięki trzem alkaloidom, które znajdują się w jej składzie chemicznym. Oprócz nich, catuaba zawiera również fitochemikalia, wzięte z roślin chemikalia, jakie pozwalają na walczenie z chorobami. Są też flawonoidy, jakie działają przeciwzapalnie, rozkurczowo, jak również uszczelniają żyły. Kolejnym interesującym preparatem jest spirulina w proszku. Spirulina to po prostu alga morska, jaka zawiera w sobie bardzo sporo białka, witamin B, E i A, a także minerałów, przykładowo potas, magnez czy cynk.


super foods
Warto wspomnieć także o aminokwasach i różnych zbawiennie działających kwasach. Mamy więc kwas gamma-linolenowy, jaki przeciwdziała nadciśnieniu i chorobom serca, jak i kwas pantonenowy, jaki wspomaga leczenie alergii. Spirulina zawiera wcześniej wymienione witaminy w ilości 5 do 20 razy większej aniżeli standardowe warzywa i owoce. Przez to działa odżywczo dla organizmu, antyalergicznie oraz chroni przed wirusami. Wzmacnia system immunologiczny, pomaga w leczeniu raka jak i odbudowuje wątrobę.