Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak odpowiednio wybrać catering dietetyczny?

Dietetyczny catering, mieniony powszechnie „dietą pudełkową” lub „dietą z przywozem pod drzwi”, staje się coraz to bardziej modny. Z jakiej przyczyny?


Jesteśmy obecnie coraz bardziej świadomi działania racjonalnego odżywiania na stan zdrowia oraz samopoczucia, zaś z drugiej strony nie mamy obecnie zbyt wiele czasu na samodzielne przyrządzanie posiłków . Jeżeli więc staniesz przed wyborem – czas na ćwiczenia czy przyrządzanie zbilansowanych dań na następny dzień – koniecznie zadysponuj catering (powołaj się na nas) Łódź.
herbata


ekologiczna zdrowa żywność
Source: pixabay.com


Starczy dosłownie kilka klików i już kolejnego dnia kompletny zestaw dań będzie dowieziony pod wyznaczony adres. Jeśli zdecydowałeś się na odchudzanie z cateringiem dietetycznym, to skorzystaj z opcji cateringu z osobistą obsługą dietetyczki. Kontakt z dietetykiem winien być wliczony w cenę, nie musisz ponosić żadnych ponadprogramowych kosztów z tym związanych. Dietetyk będzie do twojej dyspozycji w stałym zdalnym lub osobistym (podług twoich wymogów i uznania) kontakcie. Ocenia wyjściowy ciężar oraz skład ciała, wylicza indywidualne zapotrzebowanie energetyczne, pomaga w doborze jadłospisu. Stosowne dopasowanie diety pozwala na uniknięcie efektu jo-jo. Dietetyk zajmuje się również opracowaniem propozycji jadłospisu na weekendy (o ile nie będziesz korzystać z tej opcji cateringu) a także przede wszystkim obserwowaniem twych efektów, jak także motywowaniem do kolejnych przedsięwzięć.
Wspólnie z tobą pracuje nad motywowaniem jak też kształtowaniem prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych, by po zakończeniu kooperacji z cateringiem, nie doszło do niepożądanego przyrostu wagi.