Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie mamy wyjście kiedy nie można zajść w ciążę? Jakie mogą być przyczyny takiej niepłodności?

Przyczyny kłopotów z płodnością mogą być różne. Czasem mamy do czynienia z czasową niemożnością zajścia w ciąże, która przechodzi po jakimś czasie. Jednak zdarza się i tak, iż problemy te nie mijają oraz musimy przedsięwziąć inne środki działania, które sprawią, że można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


Czasem jest tak, iż to jedna ze stron nie może mieć dzieci.
substancje
Author: EVERSUN


W przypadku mężczyzn oraz pań te problemy mogą przedstawiać się różnie. Kiedy chodzi o mężczyzn czasem problemem okazuje się słabe nasienie, a konkretnie plemniki, które nie są w stanie zapłodnić komórki jajowej. W tym wypadku rozwiązaniem może okazać się bank spermy, w jakim jest materiał genetyczny różnych dawców. Materiał ten jest zbadany, a co ważne spełnia wszelkie wymogi, jakie pozwalają na zawiązanie się zarodka.

Zobacz naszą nową podstronę. Tam opublikowaliśmy interesujące wiadomości. Prosimy - doczytaj szczegóły (https://www.zdrowazupa.pl/kontakt). Będzie nam niezwykle miło, jeśli wątki przypadną Ci do gustu.

Zapłodnienie dokonywane jest przy pomocy in vitro, czyli odbywa się poza ciałem, a dopiero później zapłodnioną komórkę zagnieżdża się w ciele kobiety.


Marsza Różowej Wstążki
Author: Media Forum
Source: Media Forum


dawca komórek jajowych
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co


Kolejnym z przypadków jest sytuacja, gdy to kobieta nie jest w stanie począć. Czasem przyczyną jest brak odpowiednich do zapłodnienia komórek jajowych, jakie sprawiają, iż taki proces nie może zajść prawidłowo. W takim wypadku rozwiązaniem okazuje się dawca komórek jajowych, a raczej dawczyni, z której komórek się korzysta. Dawczynią taką może zostać każda z kobiet, jaka jest w wieku miedzy 18, a 34 lata. Jednak powinna być zdrowa.
Proces pobrania tego typu komórek składa się z parę etapów i może trwać około miesiąca. Dzięki tego typu dawstwu można sprawić, iż kobiety, jakie normalnie nie mogłyby spodziewać się potomstwo, będą mogły radować się wyczekiwanym dzieckiem.