Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Bezpieczna dekoloryzacja - w jaki sposób nie popełnić błędu?

Z pewnością gros z was ma za sobą chociaż jedno nieudane farbowanie, gdy w miejsce wymarzonego koloru uzyskałyście kędziorki za ciemne bądź zbytnio jasne.
Co robić? W takowym wypadku rozwiązanie jest jedno, dekoloryzacja.


Kobiety, jakie choć jeden raz zdecydowały się na dekoloryzację, zwykle mają o tym zabiegu jak najgorsze opinie. Powód? Włosy zniszczone, jakie wyglądem przywodzą na myśl właściwie siano. Jednak nie musi tak być. Fachowcy co prawda twierdzą, iż dekoloryzacja jest to zabieg wymagający szczególnej wiedzy na temat fryzjerskich technik, że trzeba poznać dekoloryzator, by wiedzieć jaki efekt nim uzyskamy. To nie oznacza, że sama w domowych warunkach nie możesz dokonać dekoloryzacji.

Niezbędna będzie Ci interesująca informacja na ten temat? Rzetelnych zagadnień poszukaj na naszej następnej witrynie. Owocnej pracy!

Prezentujemy nieco porad, które pomogą ci odzyskać naturalny kolor skutecznie i bezpiecznie. Pamiętaj jednakże, iż dekoloryzacja nie równa się rozjaśnieniu.


urządzenie
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


Dekoloryzacja jest zabiegiem mało inwazyjnym, bezpiecznym dla kędziorków, który polega na uwolnieniu sztucznego, ciemnego pigmentu. Znakomicie sprawdza się dokonana na włosach czarnych. Chcąc uzyskać doskonały produkt, jaki przywróci Twoje kędziorki do ich pierwotnego koloru, nałóż dekoloryzator na kędziorki, zaczynając od karku. Dekoloryzatora nie nakładaj na odrosty, bo to może wywołać różnice kolorystyczne, jakie mogą być później dostrzegalne.
Po dekoloryzacji ochroń włosy przed ciemnieniem - zaraz po spłukaniu preparatu nałóż na 15 minut najjaśniejszą blond farbkę lub wypłucz kędziorki w occie jabłkowym. Po zabiegu powinniśmy nałożyć na kędziorki farbę - najodpowiedniej o ton jaśniejszą, bo po dekoloryzacji farby częstokroć wychodzą ciemniejsze.